Klub Młodzieżowy – nabór uzupełniający

Klub Młodzieżowy – nabór uzupełniający

Bezpłatne zajęcia dla młodzieży na Pradze Północ. Stowarzyszenie dla Rodzin, w ramach realizowanego projektu Nowa Baza prowadzi nabór uzupełniający do Klubu Młodzieżowego. Z zajęć Klubu może skorzystać młodzież w wieku 13 – 18 lat mieszkająca oraz ucząca się na Pradze Północ. Zajęcia są bezpłatne. Spotkania Klubu odbywają się w Świetlicy Stowarzyszenia dla Rodzin przy ul. Ząbkowskiej 39. Tutaj zagrasz w planszówkę, ping-ponga a także odrobisz lekcje. Osoby zapisane do Klubu Młodzieżowego mogą również skorzystać z bezpłatnych korepetycji.

Zajęcia organizowane w ramach Klubu Młodzieżowego:

PONIEDZIAŁEK: zajęcia edukacyjno-informarcyjne (Trening skutecznego uczenia się, odrabianie lekcji, korepetycje)

WTOREK: gry planszowe;

ŚRODA: zajęcia sportowe (ping-pong, kręgle, piłka);

CZWARTEK: warsztaty twórcze, hand made;

PIĄTEK: RPG Fantasy;

 

Poznaj nowych ludzi i spędź fajnie czas!

Kiedy: Pon - Pt, godz. 18.00 – 20.00

Gdzie: ul. Ząbkowska 39

Dla kogo: młodzież w wieku 13-18 lat

Zapisy: • Tel: 22 619 42 67; 696 509 924 • e-mail: sdr.baza@gmail.com
 


 

Informujemy, że stacjonarne zajęcia Klubu Młodzieżowego na czas pandemii koronawirusa zostały wstrzymane. Aktualnie odbywają się indywidualne spotkania w formie zdalnej, podczas których można skorzystać ze wsparcia w nauce, wsparcia psychologicznego.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniach Klubu Młodzieżowego, po wznowieniu zajęć stacjonarnych - zapraszamy do zgłaszania się. Jednocześnie informujemy, że termin wznowienia spotkań bezpośrednich oraz forma spotkań, są uzależnione od sytuacji w kraju i bieżących wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.