Mierz Wysoko

Mierz Wysoko
0
No votes yet
Ul. Brzeska 20
03-737 Warszawa
608 155 036

Obserwując współczesny świat, uczestnicząc w nim i wpływając na jego kształt powołaliśmy Stowarzyszenie Mierz Wysoko aby nasza obserwacja była jeszcze bardziej trafna, nasze uczestnictwo w świecie bardziej świadome a wpływ na otaczającą rzeczywistość większy.

Razem możemy więcej. Dlatego wierzymy w ludzi, w młodych ludzi, w ich możliwości i siłę zdolną zmieniać świat. Jesteśmy przekonani, że warto zaufać młodym, ich zdolnościom i umiejętnościom.

Chcemy wspierać młodych w ich dążeniach do kształtowania swojego otoczenia. Budować w nich silne poczucie własnej wartości i wiary w swoje możliwości. Pokazać im, że warto tworzyć społeczeństwo otwarte, tolerancyjne, globalne; że warto się jednoczyć we wspólnym działaniu, nie stać z boku tylko uczestniczyć w procesie kreowania rzeczywistości. Jest to duży krok w stronę realizacji swoich marzeń będących tęczą nowego, lepszego świata.

Jesteśmy grupą osób po studiach społecznych i psychologicznych a także studentami, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla młodzieży. Naszą misję realizujemy głównie poprzez realizację warsztatów, seminariów i akcji ulicznych oraz działań twórczych takich jak żonglerka, fotografia i teatr.