Fotorelacja z zajęć organizowanych przez Stowarzyszenie dla Rodzin na Pradze

Wczoraj (08.09.2016 r.) na boisku przy ul. Ząbkowskiej 42 odbyły się animacje dla dzieci i młodzieży, Podczas ponad dwugodzinnej wspólnej zabawy rozegraliśmy mecz Liverpool vs. Manchester. Tym razem drużyna Bartka z Liverpoolu pokonała z miażdżącą przewagą drużynę Artura z Manchesteru. Obydwu drużynom gratulujemy i czekamy na rewanż, który odbędzie się 15.09.2016 r. o godz. 16:30. Jednocześnie zapraszamy do wsparcia swojego ukochanego klubu sportowego zarówno ciałem jak i duchem. Przed nadchodzącym meczem, na boisku, odbędzie się wspólne robienie transparentów, kibicuj swojej drużynie!

Oprócz zapierającego dech w piersi meczu odbywały się równocześnie wydarzenia towarzyszące: skakanie na skakance, puszczanie baniek mydlanych, gra w football amerykański, malowanie kredą... Jednak największą furorę, zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców, zrobiła zabawa o słodkiej i jakże pysznej nazwie "Czekolada", za udział w niej była nagroda, czy ktoś zgadnie jaka? :)

Zapraszamy wszystkich fanów sportu i dobrej zabawy do udziału w naszych codziennych zajęciach, które odbywają się w świetlicy Stowarzyszenia dla Rodzin, przy ul. Ząbkowskiej 39, oraz na praskich podwórkach. Więcej informacji można uzyskać osobiście, pod nr tel. 22 619 42 67.